Sportowcy bez trofeów

www.e-bullterrier.pl

sportowcy_bez_trofeow.jpg

W sporcie każde zwycięstwo powinno cieszyć, jednak są takie wygrane, które smakują zdecydowanie lepiej. Chodzi tutaj oczywiście o zdobyte trofea. Zarówno te indywidualne, jak i drużynowe. Ktoś mógłby powiedzieć, że w sporcie najważniejsze jest nie zwycięstwo, ale sama rywalizacja. Jednak chyba każdy sporowiec chciałby wygrywać i zdobywać kolejne wyróżnienia oraz nagrody – jest to jak najbardziej naturalne.

Niestety, są tacy sportowcy, którzy zwyczajnie mają pecha i mimo iż reprezentują najwyższy światowy poziom, nie są w stanie nic wartościowego wygrać. Dobrym przykładem są tutaj zawodnicy sportów drużynowych. Niezwykle utalentowany piłkarz czy koszykarz może urodzić się w każdym kraj, nawet w tym, w którym nigdy nie było i nie ma solidnej reprezentacji. Wówczas jedynymi sukcesami, jakie może on osiągnąć, są indywidualne wyróżnienia oraz klubowe puchary. Są jednak również tacy zawodnicy, którzy przywiązują się do barw klubowych jednej drużyny i całą profesjonalną karierę grają tylko w niej.

Jeśli nie jest to potentat świtowego futbolu, to raczej nie uda im się nic wygrać ze swoim zespołem, nawet jeśli sami są genialnymi sportowcami.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *